Rychlý kontakt

Adresa:
Poliklinika Soukalova 3/3355
143 00 Praha 12 – Modřany
(vchod z ulice K Vltavě)

Telefon:
(+420) 244 403 114
Objednávání v ord. hod.
(+420) 724 300 307
Akutní konzultace

E-mail:
info@pediatrie.cz

Ordinační hodiny

  • Pondělí 8:30-12:30
  • Úterý 13:00-18:00
  • Středa 15:00-19:00
  • Čtvrtek 8:30-13:30
  • Pátek 8:30-12:30
  • Sobota neordinujeme
  • Neděle neordinujeme
Info o ordinujících lékařích u sestry

Kde nás najdete

Reference

 

Moc Vám děkuji. Jste úžasní taková rychlost a vstřícnost. Takhle,kdyby to v našem státě fungovalo všude :-) Děkujeme moc.

 

Hanka Kadlecová

 

 

Dear Dr Tausova

 

Hello from the Day family from the British Embassy from many years ago!!

 

I recently came across medical records from when Nicholas and Annabel were under your care. I have often meant to write to you to say a very belated and heart felt THANK YOU for your manner with the children and for putting up with me!

 

Anyway, it must be strange to have children come and go in your practice. I just wanted to let you know that  Nicholas, now 15 and Annabel, now 12 (whom you knew since birth!) are both happy and well and beautiful children. This is in part thanks to your excellent work.

 

With very best wishes!

 

Beatriz Day

 

 

Pediatrickou ambulanci MUDr.Tausove mohu s klidnym svedomim doporucit a to i z pozice cloveka pohybujiciho se ve zdravotnictvi. Tim spis ocenuju trpelivy, klidny a lidsky pristup lekaru (zvlaste chvalim MUDr.Orendace), profesionalitu a prijemne jednani lekaru i obou kvalifikovanych a schopnych sester. Lekar rodice ditete vyslechne a bere jeho nazory v potaz, dite setrne, jemne ale peclive vysetri, sepise podrobnou a kvalitni dokumentaci a doporuci jen nezbytne leky (zadna zbytecna ATB apod.). System objednavani na dany cas skutecne funguje, takze kratounke cekani v cekarne plne hracek neni pro dite stresujici a tez snizuje riziko nakazy od jinych deti, se kterymi by bylo nutne sdilet cekarnu v bezne ambulanci.

Navstevujeme se synem ordinaci uz od jeho narozeni (tez 24-h sluzba sestry pro telefonickou radu byla zvlast v prvnich mesicich po narozeni syna nedocenitelne uklidnujici) a jsme celkove velmi spokojeni.

Ing. A. Fialova, Ph.D., Komorany, Praha 4

 

 

 

Do pediatrické ambulance MUDr.Taušové docházím již přes tři roky s oběma syny ( 10 a 5 let ). Jsem  velmi spokojena s nadstandardním přístupem lékařů a sester, kteří neponechávají bez povšimnutí jakýkoliv i na první pohled banální problém. Také možnost řešit aktuální stav mého dítěte a následný postup díky telefonické 24 hodinové péči je k nezaplacení, sama jsem tuto možnost nejednou využila.

Ráda bych  tímto poděkovala za celkovou péči. Tuto dětskou pediatrii mohu jen doporučit.

 

Veronika Lišková

 

 

Kdyby to tak bylo, tak....

Děkujeme za naprostou vstřícnost a taky za rychlé a účelné jednání, které by pomohlo celé naší společnosti, která by pak jen vzkvétala !

Monika Elfmarková

 

"Mám dvě děti a od jejich narození (8 let) s nimi chodím do ordinace MUDr. Taušové. Jsem moc spokojená s profesionálním přístupem a odbornou péčí, kterou po celá ta léta dostáváme. Holčičky se nebojí na kontroly a vyšetření chodit a vždy je snaha ze strany lékařů a sester najít to nejlepší řešení. Po celou dobu návštěvy působí příjemná atmosféra a pokaždé mám dobrý pocit. Děkuji Vám!"